Spolu tvoríme lepšiu budúcnosť.

Vzdelávanie vo viacerých oblastiach

V Projekte Legenda je naším cieľom poskytnúť vzdelanie, ktoré spraví váš život lepším vo všetkých smeroch. Pretože nám nejde o úspech len v biznise, ale aj o úspech v živote.

Oblasti zahŕňajú:

⇒ Biznis

⇒ Vzťahy a Rodina

⇒ Šport & Zdravie

⇒ Peniaze

Rozhovory o podnikaní a rodine

Ako vybudovať úspešnú štrukturálnu firmu na Slovensku s viac ako 10 pobočkami? Ako žiť život podľa vlastných predstáv? Aj toto sa dozviete vo videu, kde nájdete rozhovor od Kvasnicka’s s Martinom Oravcom, zakladateľom Projektu Legenda.

 

Ako mať harmonický vzťah so svojou partnerkou a tráviť čas so svojími deťmi, keď riadite úspešnú firmu, či začínate v podnikaní? Ako rodinu a prácu efektívne prepojiť a k tomu mať ešte čas pre seba a šport? Aj toto sa dozviete vo videu, kde Marek Kvasnička spovedá Maťa Oravca, zakladateľa Projektu Legenda, ako to všetko robí úspešne už niekoľko rokov.

My v Projekte Legenda sa snažíme o to, aby naši lídri boli špičkou nielen v obore, ale aj v leadershipe. Jeden z TOP mentálnych coachov na SK s nami spolupracuje už nejakú dobu, aby nás rozvíjal inak, ako je známe medzi ľuďmi. Vrcholový leadership sa nedá naučiť z teórie, ale iba z praxe a tu v tomto videu uvidíte, kam sa za 5 rokov spolupráce s Radekom Šefčíkom posunul zakladateľ Projektu Martin Oravec.

Financie a finančná gramotnosť

Ako si vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku na svoje prvé bývanie a na čo si dať POZOR pri jej riešení? Dozviete sa vo videu!

Ako si viete vybaviť 100% financovanie na vašu novú nehnuteľnosť (byt alebo dom) bez toho, aby ste platili veľa na mesačnej splátke? Sledujte riešenie tejto situácie vo videu!

Ako si zabezpečiť príjem v prípade nehody, straty zamestnania či nebodaj kritickej choroby? Ako na ňom nepreplatiť alebo neplatiť zbytočne? Vo videu uvidíte pár rád, na čo si dať pozor pri výbere kvalitného životného poistenia.

Zvažujete investíciu do nehnuteľnosti, ktorá ale nemá byť Vaše pasívum ale práve naopak aktívum a má Vám zarábať ďalšie peniaze okrem Vášho terajšieho príjmu. Ako na to bez toho, aby ste museli dať čo i len euro z vlastných zdrojov?
 

Je vôbec možné, že na hypotéke nepreplatíte ani euro? Predsa každá splátka sa skladá zo splácania úrokov a splácania istiny… Je to možné? Je! Ako na to? Ukážeme si vo videu!

Vedia Slováci ako budovať svoj majetok? Akým spôsobom to robia a aké produkty na to používajú? Aké sú základné rozdiely medzi sporením a investovaním? Máme sa investovania bát? Čo je to inflácia a ako nám ukrajuje z našich úspor? O tomto všetkom sa dozviete vo videu.

Ako si zabezpečiť príjem v prípade nehody, straty zamestnania či nebodaj nejakej kritickej choroby? Čo obsahuje kvalitné životné alebo rizikové poistenie? Vo videu uvidíte pár rád, na čo by ste nemali zabudnúť pri uzatvorení kvalitného poistenia.